Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Wycieczka / gdzie
Data wyjazdu
Treść wiadomości:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

TERMY MALTAŃSKIE

Największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce wykorzystujący naturalne wody geotermalne.

GRZYBOBRANIE NA SPONTANIE

Wyjazdy dla seniorów

Wycieczki objazdowe po najpiękniejszych

regionach Polski

-GDAŃSK

-GDYNIA

-SOPOT

ZAPRASZAMY

Wspaniała przygoda...

Podróż życia...

Cudowny relaks...

Szlakiem Zamków Krzyżackich – Malbork

Nie zdawaj się na przypadek, planując wycieczkę!!

Wszystkie programy są „szyte na miarę”, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości każdego uczestnika. Staramy się, żeby propozycje naszych wycieczek były atrakcyjne pod względem programowym, a świadczenia, które zapewniamy w ofertach były na jak najwyższym poziomie. Wraz z naszymi partnerami gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo podróży, renomowanych przewoźników, profesjonalny poziom obsługi, bardzo szeroki wybór form zwiedzania i wypoczynku, a także atrakcyjne ceny. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby osoby które nam zaufały i korzystają z naszych usług, były zadowolone a wycieczki spełnieniem ich marzeń.

Pomysł na organizowanie wycieczek a w najbliższej przyszłości też wczasów, powstał podczas spotkań w klubach seniora organizowanych od ponad trzech lat przez fundacje. Często dostawaliśmy zapytania czy nie mamy w planach wyjazdów grupowych. Wiem jaka to odpowiedzialność, ale wiem też co zrobić żeby te wyjazdy były nie tylko przemieszczaniem się po Polsce ale też niezapomnianym spotkaniem towarzyskim w miłej atmosferze. Na pewno decyzja aby organizować wyjazdy grupowe, była by trudniejsza gdyby nie 23-y letnie doświadczenie jako właściciel Ośrodka Szkolenia i Rozwoju Kadr DENAR w organizowaniu szkoleń i konferencji na terenie całego kraju.

Wycieczki autokarowe dla seniorów to oferta, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach w wieku 55+.. Wiemy bowiem, że każda grupa wiekowa ma swoje potrzeby i oczekiwania. Wygodne i bezpieczne autokary o podwyższonym standardzie sprawią, że podróż zamieni się w przyjemny relaks.

 

Zapraszam do skorzystania z oferty

jaką przygotowaliśmy.

Dorota Wierzgała