24 listopada 2022

Wykształcenie pielęgniarskie. Ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy na Wydziale Nauk o Zdrowiu i uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. Swoje doświadczenie zdobywała w takich placówkach jak, Wojewódzki Szpital im. dr J. Biziela w Bydgoszczy na stanowisku pielęgniarki oraz z-ca pielęgniarki oddziałowej, Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy na stanowisku pielęgniarki koordynującej czy też w Zakład Opiekuńczo- Leczniczy – Szpital Uniwersytecki  nr 1 im. dr Jurasza w Bydgoszczy  na stanowisku kierownika. Obecnie również świadczy usługi w zakresie podologii, leczenia ran oraz poradnictwa żywienia dojelitowego.

Jeśli chodzi o kilka zdań o sobie, to: w tym roku kończę 51 lat i 31 lat w zawodzie, praca dla mnie jest wyzwaniem i pomocą drugiemu człowiekowi. Jeśli chodzi o pasje to robienie makram, czytanie książek przy muzyce relaksacyjnej albo poważnej, marzę o nauce pływania na Supie, ale na pasje zostaje mi bardzo mało czasu.

zakres usług: leczenie ran, pedicure medyczny, usuwanie modzeli i odcisków, opracowywanie paznokci wrastających, zakładanie klamry, rekonstrukcja płytki paznokciowej, jeśli chodzi o stawkę, to kwota zależy od wykonanej usługi i zużytego sprzętu.

Mgr. Dorota Bilicka
Mgr pielęgniarstwa, podolog.